perde-1

Metrekare Home

2003 senesinde İstanbul’da kurulan Metrekare Home ; her geçen gün kendini yenileyen ve
geliştiren firma anlayışıyla, iç dekorasyon ve yer döşemeleri sektöründe hizmet vermektedir.

Metrekare Home ; 2003 yılında Ülkemizin kapalı ekonomiden çıkmaya yeni başladığı ve iç mimaride yepyeni ürün ve kavramlara açılımın başladığı bu dönemde, satış ve pazarlamasında öncü ve lider konumunda bir kurum olarak günümüze kadar faaliyetini sürdürmüştür.

Metrekare Home ; un felsefesi “Doğru yere, doğru ürün, doğru fiyat” olmuştur. İhale şartnamesi oluşturulmasından başlayıp, doğru ihtiyacın belirlenmesi, metrajın hesaplanması, lojistik zincirin kurulması, döşenmesi ve sonrasında bakım da dahil olmak üzere, A’ dan Z’ ye; 7/24 hizmet veren, mimar ve tasarım camiasının beklentilerine cevap verebilecek şekilde organize olmuş, Türkiye’ nin en öne çıkan ve markalaşmış bir firmasıdır.

Metrekare Home ; zaman içerisinde markalarını ve çeşidini genişleterek günümüzde karo halı, evsel halı, laminat parke,  vinil yer döşemeleri, duvar kağıdı ve perde sistemleri alanlarında da ihtiyaca uygun farklı ürünler tedarik edebilen bir kurum olarak konseptini kendi sınıfında en iyi ürün, en doğru bilgi ve teknik donanım ile en üstün hizmet kalitesinde sunmak olarak kurgulamış, dürüst ticaret ilkesini gerçek anlamı ile benimsemiş bir kuruluş olarak, 17. yılını bu tarihe kadar ekonominin en zor şartlarında dahi hizmet kalitesini ödün vermemiştir.

Metrekare Home ; “PROJE YÜRÜTME VE YÖNETME” anlayışına uygun ekip çalışmasını Türkiye’ de ilk defa uygulayarak 17 senedir sürdüre gelmiş ve kendi sektörü içinde liderliğini kanıtlamış bir kurum olarak “DOĞRU” yu arayan tüm kamu, özel sektör ve yabancı kuruluşların tercihi olmaya devam etmektedir.

Metrekare Home ; Karo halı, Duvardan Duvara halı, laminat parke, lamine parke, vinil yer döşemeleri, duvar kağıdı ve perde sistemleri alanlarında üreticisi ve ithalatçısı olan bir çok marka ile “stratejik ortaklık” prensibi içinde çalışmakta, tüm iş süreçlerini elektronik ortamda gerçekleştirmektedir. müşterilerine, etkili ve üretken çalışma yöntemlerini kullanan personeli, döşeme ve hizmet ekibi ile müşterilerine gerçek anlamda “kusursuz, eksiksiz mal ve hizmet” ulaştıran bir kurumdur.

Whatsapp
1
Yardımcı olmak isteriz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button