AKUSTİK PVC

AKUSTİK PVC

Metrekare Home olarak pazara sunmuş olduğumuz Akustik ürünlerimizi geniş renk, desen ve ebat skalası, her ölçekte proje için üretici firmanın sınırsız sayılabilecek desen ve renk seçenekleri ile projeye uygun tedarik sağlayabilmekteyiz.

Akustik PVC zemin kaplama, gürültü kontrolü önemli olan huzur evi, okul, hastane, ofis, anaokulu gibi alanların zeminlerinde kullanılabilen farklı kalınlıklarda olabilen, çok katmanlı ve rulo olarak uygulanan heterojen bir yer döşemesi türüdür. Ses tutma kabiliyeti yüksektir. 2mm’den daha kalın olarak üretilmektedir. Akustik PVC zemin kaplama rulo olarak yapıştırıcılar ile yerinde motajlanmaktadır.

 Özenle seçtiğimiz koleksiyonlarımızda  Dünya’nın en büyük ve en kaliteli PVC üreticisi olarak bilinen bir çok markanın tüm koleksiyonlarına Metrekare Home ile ulaşabilirsiniz. “Doğru yere, doğru ürün, doğru fiyat” şirket politikamız; 20 yıl önce ilk defa söylediğimiz şekli ile bugüne kadar değişmeden gelmiştir. Metrekare Home olarak bundan hiç taviz vermeden faaliyetlerimizi her geçen gün arttırarak sürdürüyoruz.

Akustik PVC yer döşemesi genel özelliklerine kısaca değinmek gerekirse özellikle ses tutma kabiliyeti yüksek bir yer döşemesidir. Su ve yağ emme özellikleri oldukça düşüktür. Bu nedenle kolay temizlenir. Yalıtım malzemesi olarak düşünüldüğünde elektriği iletmez. Bileşenleri nedeniyle yanmaya belli derecede dayanıklıdır. Akustik PVC yer kaplamaları için aşınma dayanımı yüksektir. Ses yalıtımı özelliği çok yüksektir. Esnek, su geçirmez, yağ tutmaz, basınca dayanıklıdır. Akustik kaplamada desen özellikleri oldukça gelişmiştir, çeşitli görünümler mevcuttur. Aşınmaya dayanıklı üst katman dolayısı ile mukavemetlidir. Çok katmanlıdır. PVC rulo malzemeler 2m, 3m ve 4 m eninde üretilmektedir. Akustik PVC kaplama m2 fiyatları oldukça ekonomiktir.

Huzur evleri, okullar, hastaneler, ofisler, ana okulu gibi çeşitli mekanlar, laboratuarlar, klinikler ve bakım evleri gibi alanlarda ses iletimini düzenleyerek gürültüyü azaltır. Ayrıca hijyen ve kolay temizlenebilmesi sebebiyle PVC zeminlerimiz tercih edilmektedir.

Yer döşemesi temizleneceği zaman kuru veya ıslak şekilde paspaslanabilir. İstenilen şekilde yıkanabilir ve vakumlama ile temizlemek de mümkündür. Yer kaplama malzemesine uygun cilalar ile parlatma işlemi yapılabilir. Zemindeki lekeleri çıkartmak için hafif fırçalamak sureti ile nötral deterjan kullanılır.

 Metrekare Home, zemin çözümlerinde dünyanın önde gelen markalarıyla oluşturduğu iş ortaklıkları ile bu kategorideki hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Whatsapp
1
Yardımcı olmak isteriz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button