STOR PERDE

STOR PERDE

Stor perdede değişik türde kumaşları kullanmak mümkündür.Kumaşlar Keten, pamuklu, polyester, Blackout ( karartma ) ve Screen kumaş olarak geniş renk seçeneği sunarlar.

Tüm kumaş türlerinde düz, dokulu, desenli çeşitler mevcuttur. Kumaşlarda düzgün bir görünüm elde etmek, leke tutmayı ve tüylenmeyi engellemek için Apre adı verilen kimyasal kaplama yapılmıştır. Özel durumlarda kumaşlara Apre ile Su Geçirimsizlik ve Yanmazlık (alev geciktirici) özellikleri verilebilir. İsteğe bağlı ahşap veya alüminyum alt profil uygulamalarımız da vardır.

Screen kumaşlar PVC kaplanmış cam elyaf ipliklerin dokunmasıyla oluşmaktadır. Güneşin yıpratıcı etkisine ve ateşe karşı son derece dayanıklı olup Screen kumaşlar Fransız Mermet firmasından ithal edilmektedir. Polyester ve Blackout ( karartma ) kumaşlar İsveç Almedahls,Alman Bamberger ithal edilmektedir. Yaylı ve zincirli mekanizmalar paslanmaz sert çelikten olup İngiliz Louvolite firmasından ithaldir.

Ev ve ofis uygulamalarına uygundur. Tüm mekanlarda kullanılabilir. İşyerleri, yönetim merkezleri için özellikle Bakım gerektirmeyen temizliği kolay Screen kumaşlar tercih edilir. Screen kumaşlar PVC kaplanmış cam elyaf ipliklerin dokunmasıyla oluşmaktadır. Güneşin yıpratıcı etkisine ve ateşe karşı son derece dayanıklı olan kumaşlar değişen ışık ve ısı kontrol özellikleri ile son derece kullanışlı ve uzun ömürlüdür.Gerektiğinde ilgili sertifikalar temin edilir.

 Yatak odaları, çocuk odaları, fotoğraf stüdyoları, laboratuar gibi gerektiğinde ışık istenmeyen mekanlarda Blackout (karartma) kumaşlar tercih edilir. Salon, mutfak, çalışma odası, yatak odası gibi mekanlarda keten, pamuklu ve polyester kumaşlar tercih edilir.

 10 farklı Dilim ve 28 farklı İşleme modelleriyle stor perdeye daha sıcak ve klasik görünüm kazandırılabilir. Polyester Kumaşlar üzerine dijital baskı yapılabilir. ( Firma logosu veya dilediğiniz fotoğrafın baskısı ) Motorlu, manüel ve uzaktan kumandalı , grup kontrol kumandalı sistemleri ile istenilen en ve boyda imal edilen Stor perde güneşliğin ötesinde hem modern hem klasik görünümü ile mekanların vazgeçilmez parçasıdır.

 Yaşam alanlarında olduğu gibi ofislerde de gizliliğinizi korumak, gerektiğinde güneş ışınlarını eşyalarınızdan uzak tutmak, doğal ışığı ayarlamak ve rahatsız edici yansımaları gidermek için stor perde, katlamalı perde ya da jaluzilerde en ideal çözüm olarak Somfy motorlu sistemler öne çıkıyor. Ev otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, şimdi stor perde, katlamalı perde ve jaluzilerinizi motorlu sistemlere dönüştürerek hayatınıza ekstra konfor katıyor.

 Ev ve iş yerlerinde açılır-kapanır mekanizmalar için motorlar ve otomatik sistemler geliştirme konusunda dünya lideri olan Somfy, tüm iç mekanlar için stor perde, katlamalı perde ya da jaluzi türlerini motorla donatarak üstün konfor yaratıyor. Kablosuz olarak çalışan bu teknoloji sayesinde tek bir butona basmanız, evinizdeki jaluzinizi mükemmel şekilde konumlandırıp hizalayarak açmanız için yeterli oluyor. Somfy motorlar, aynı zamanda büyük pencereler, yüksek konumdaki veya ulaşılması güç gölgelikler için de ideal çözümler sunuyor. Ayrıca binanızın ön cephesindeki güneş sensoru, sizi zararlı UVA güneş ışınlarına karşı korumak için istediğiniz zaman perdelerinizi etkinleştiriyor. Yaşam alanınız yazın sıcak günlerde serin kalırken mobilyalar, halılar ve perdeler de güneş ışınlarından korunmuş oluyor.

 Somfy’nin motorlu sistem teknolojisi ile şimdi bir düğmeye basarak ofisinizdeki stor perde, katlamalı perde ya da jaluzilerinizin konumunu kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Çalışma alanınızı önceden dekore etmiş olun ya da olmayın; Somfy size uygun motorlu bir çözümü mutlaka sunuyor. Üstelik ofisinizin görsel tasarımını bozacak çirkin tel ve kablolar da bulunmuyor. Pencereleriniz ve dekorunuz kusursuz görünüyor. Perde ve jaluzileriniz hassas bir şekilde çalıştığı için daha uzun süre estetik görünümünü koruyor. Uzaktan kumandanın düğmesine bastığınızda jaluzileriniz, ağırlığı ne kadar fazla ya da ulaşılması ne kadar zor olursa olsun yukarı ve aşağı hareket ediyor. Böylece koltuğunuzdan kalkmadan tüm jaluzilerinizi aynı anda kumanda edebilmeniz olanaklı hale geliyor. Perde ve jaluzileriniz ne zaman ve nerede isterseniz sizi ve ofisinizi meraklı gözlerden koruyor. Gün ışığı seviyesini, kitap okurken ya da rahatsız edici yansımalar olmadan projeksiyonda sunum yapabilmek için gerektiği şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Somfy ile perde ve jaluzileriniz, ofis mobilyalarınızı zararlı ışınlardan korumak için gün ışığına otomatik olarak tepki de verebiliyor. My fonksiyonu, merkezi bir uzaktan kumanda ile tüm perdelerinizi mükemmel bir şekilde hizalamanıza olanak sağlıyor.

 Somfy Tahoma-Serenity teknolojisi ister evde ister ofiste olsun, bağlı tüm nesnelerinizi yönetiyor, perdelerinizi merkezileştiriyor, alarmınızı ve tüm Somfy donanımınızı bir tabletten ya da akıllı telefondan etkinleştirmenize imkan sağlıyor. 

Whatsapp
1
Yardımcı olmak isteriz
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button