ÇİM HALI

ÇİM HALI

 Titizlikle oluşturduğumuz koleksiyonlarımızda  Dünya’nın en büyük ve en kaliteli Çim Halı üreticisi olarak bilinen bir çok markanın tüm koleksiyonlarına Metrekare Home ile ulaşabilirsiniz.

 “Doğru yere, doğru ürün, doğru fiyat” şirket politikamız; 20 yıl önce ilk defa söylediğimiz şekli ile bugüne kadar değişmeden gelmiştir. Metrekare Home olarak bundan hiç taviz vermeden faaliyetlerimizi her geçen gün arttırarak sürdürüyoruz. Metrekare Home olarak pazara sunmuş olduğumuz  Çim halı ürünlerimizi geniş renk, desen ve ebat skalası, her ölçekte proje için üretici firmanın sınırsız sayılabilecek desen ve renk seçenekleri ile projeye uygun tedarik sağlayabilmekteyiz.

 Metrekare Home dünyanın önde gelen zemin kaplama malzemeleri üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Satış ve uygulama hizmetlerinin yanı sıra, danışmanlık ve projelendirme konularında da uzman kadrosu ile her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

 Samur ve Dinarsu’ nun da  Çim halıları, sunduğu tasarım, sürdürülebilirlik, yüksek performans ve eşsiz hizmet kalitesi ayrıcalıklarıyla, projelerinizde fark yaratabilmeniz için, Metrekare Home kalite ve güvencesiyle sizlere sunuluyor.

 Suni Çim Halı, taban bezi üzerine sentetik fibrile ipliklerin dikilmesi ve halının arka tarafında lateks uygulanması ile yapılır. Gerçek çim görüntüsüne sahiptir. Polietilen ve Polyamid ipliklerle gerçek çim rengi ve görüntüsüne sahiptir. Kaymayı engeller. Çim halı, her zaman istenilen sonuçların alınamaması nedeniyle doğal çime alternatif olarak üretilmiştir. Çim halı günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle bakım kolaylığı, düşük maliyeti ve zaman tasarrufu ile kullanıcıların tercih nedeni olmaktadır. Çim halının kullanım ömrü uzundur. Tüm hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır.

 Suni Çim, özel taban bezi üzerine dikilmiş sentetik yeşil fibrile veya monofilament ipliklerin belirli hav boylarında kesilmesi ile dokunur. Dokuma işleminden sonra taban bezinin arkasına lateks kaplama yapılarak dokunan sentetik ipliklerin halıya sıkıca bağlanması sağlanır. Geçirgendir, yıkandığı da su giderinden arıtılabilir.  Polietilen ve Polyamid ipleri, güneş ışığının etkisine dayanıklıdır. Uzun süre renk kaybı yaşamaz.

  Bu modelin diğer bir adı da suni çim halı olarak geçmektedir. Bu halı modeli anti-statik özellikte olup alev almaz, güneşin zararlı ışınlarından (ultra viyole) herhangi bir şekilde olumsuz etkilenmez. Sıklıkla yeşil renkte kullanılsa da aslında bütün renklerde ve kalınlıkta üretilebilmesi ve sağladığı konfor sebebiyle büyük konfor sağlamaktadır. Duvardan duvara halı kategorisinde yer alan çim halı ya da diğer bir adıyla suni çim halı genellikle 6 mm-8 mm ve 10 mm kalınlığında tercih edilen düz ve kıvırcık dokuma özelliğinde olmaktadır. 

 

 

 

Whatsapp
1
Yardımcı olmak isteriz
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button