DİKEY PERDE

DİKEY PERDE

Ofis ve evlerinizde  Dikey Perdeler ile, güneş ışınlarını kontrol etmek kolay ve rahattır. Kumaş ve PVC malzemeden imal edilen ürünler ile her tarz dekorasyona uygun çözümler sunmaktayız.

Geniş renk yelpazesiyle her tarz dekorasyona uygun ve son derece pratik kullanımlı şık bir perde çeşitidir.

Her tür ev dekorasyonuna uygun, geniş renk yelpazesine sahip tasarım çeşitlerimiz ile, evlerinize şıklık katabilirsiniz. Motorlu ve uzaktan kumandalı perdelerimiz ile de siz değerli müşterilerimize, evlerinizde de kullanım kolaylığı sunuyoruz. Bir çok alternatife sahip olan perdelerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikey perde fonksiyonel bir perde sistemidir. Dikine uzanan PVC veya kumaş bantlar vasıtasıyla içeri giren ışık miktarı ayarlanabilir. Geniş ebattaki uygulama alanına yekpare bir perde sistemi kurulması arzu edilirse dikey perde düşünülebilir. Geniş alanlarda etkili ve sorunsuz bir performans vermektedir. Hemen her mekana uygun olabilecek perdeler olmalarına karşın daha çok ofislerde ve hastanelerde tercih edilmektedir. Kumaş dikeyler yaşam mekanlarında kullanım alanı bulabilir.

Güneş ışınlarına yön verebilmenin çeşitli yöntemlerini sisteminde bulunduran Dikey Perde, sağa-sola açılabilir; ortaya ve kenara toplanabilmektedir. Dikey perde sisteminin motorlu olarak kurulması da mümkündür. Bu durumda perde uzaktan kumanda ya da butonla kontrol edilir. PVC dikey perde ve motorlu dikey perde hakkında bilgi alabilirsiniz. Lütfen sorularınız için müşteri temsilcilerimize ulaşınız.

“Doğru yere, doğru ürün, doğru fiyat” şirket politikamız; 20 yıl önce ilk defa söylediğimiz şekli ile bugüne kadar değişmeden gelmiştir. Metrekare Home olarak bundan hiç taviz vermeden faaliyetlerimizi her geçen gün arttırarak sürdürüyoruz.

 

Whatsapp
1
Yardımcı olmak isteriz
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button