DUVARDAN DUVARA HALI

DUVARDAN DUVARA HALI

Titizlikle oluşturduğumuz koleksiyonlarımızda  Dünya’nın en büyük ve en kaliteli Rulo Halı üreticisi olarak bilinen bir çok markanın tüm koleksiyonlarına Metrekare Home ile ulaşabilirsiniz.

“Doğru yere, doğru ürün, doğru fiyat” şirket politikamız; 20 yıl önce ilk defa söylediğimiz şekli ile bugüne kadar değişmeden gelmiştir. Metrekare Home olarak bundan hiç taviz vermeden faaliyetlerimizi her geçen gün arttırarak sürdürüyoruz.

Duvardan duvara halı modeli, hem özel konutlarda kullanıldığı gibi hem işyerlerinde kullanılabilir hem de kamuya açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilen özellikte halılardır. Dünya üzerinde gerçekleştirilen halı ticaretinin ise yaklaşık olarak %60 kadarını bu halı modeli oluşturmaktadır. Bu halı modeli geniş ürün yelpazesinde sunulan birbirinden farklı renkleri, desenleri ve de dokularıyla hem konutlarda hem de ticari nitelikte olan alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. 

 Metrekare Home olarak pazara sunmuş olduğumuz  Rulo halı ürünlerimizi geniş renk, desen ve ebat skalası, her ölçekte proje için üretici firmanın sınırsız sayılabilecek desen ve renk seçenekleri ile projeye uygun tedarik sağlayabilmekteyiz. Ofis Halısı olarak ister her amaca dönük tasarlanmış ve en yoğun trafikli, çok kullanıcılı ofis alanları için olsun, ister kamu binası, ister bir okul veya bir sağlık tesisi;  Rulo halı ürünlerinde her zaman sadece en iyi ve kaliteli olanı sunarak, müşterilerimize ilk günden bu yana parasının gerçek karşılığını veriyoruz.

 Evsel kullanım, toplantı mekanlarınız, balo salonlarınız ve benzeri alanlar için standart koleksiyonumuzdan zengin ürün seçenekleri sunabilir veya size özel desen ve renklerde  karo ya da duvardan duvara halılar ve hatta sert zemin ürünleri tasarlayabiliriz. Metrekare Home dünyanın önde gelen zemin kaplama malzemeleri üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Satış ve uygulama hizmetlerinin yanı sıra, danışmanlık ve projelendirme konularında da uzman kadrosu ile her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

 Metrekare Home, zemin çözümlerinde dünyanın önde gelen markalarıyla oluşturduğu iş ortaklıkları ile bu kategorideki hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Associated Weavers halıları, sunduğu tasarım, sürdürülebilirlik, yüksek performans ve eşsiz hizmet kalitesi ayrıcalıklarıyla, projelerinizde fark yaratabilmeniz için, Metrekare Home kalite ve güvencesiyle sizlere sunuluyor.

 Ev kullanımına uygun olan modeller Bu modellerin en önemli özelliği rahat olmalarıdır. Diğer can alıcı özelliği ise sahip olduğu renk ve desen çeşitliliği sayesinde ev içerisinde yer alan eşyalarla kolayca uyum sağlayabilmesidir. 

 Yoğun kullanıma uygun olan Rulo halılar: Yoğun insan kalabalığında rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Diğer özellikleri ise lekeye karşı sahip oldukları direncin en üst seviyede olmasıdır. Ayrıca ürün karşılaşılabilecek olan yangın durumlarında ise anti-statik özelliğe sahiptir. Genellikle otellerde, sinema alanlarında, bankalarda, yolcu otobüslerinde ve de alışveriş merkezlerinde çok sık kullanılırlar.

 Dayanıklı olması nedeniyle çok yoğun insan akışının olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Polyamid iplikten dokunduğu için üzerinde leke tutmaz. Kolayca temizlenebilmektedir. Koku yapmama özelliği, alev almaması, anti-statik özelliği, anti bakteriyel özellikte olması ve belli bir düzeye kadar ses yalıtımı sağlaması sayesinde toplantı alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Bu proje duvardan duvara halı modeli tüy dökmemesi, 30 desibel ses emici olması, ısı yalıtımını başarıyla tamamlaması, sahip olduğu keçe tabanı sayesinde alan içerisinde çok kullanışlıdır. Ürünün en önemli özelliği de yerinde yıkamaya müsait olması ve her desen, renkte üretilebilmesidir.

 

 

 

Whatsapp
1
Yardımcı olmak isteriz
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button