HETOROJEN PVC

HETOROJEN PVC

 Zemin kaplama malzemeleri bir mekânın genel atmosferini, stilini yansıtan en önemli yapı unsurlarından biridir. Çalışan sağlığını ve motivasyonunu odağına alan tasarımlarda zemin kaplama seçimi birçok yönden önem kazanmaktadır. Özenle seçtiğimiz koleksiyonlarımızda  Dünya’nın en büyük ve en kaliteli PVC üreticisi olarak bilinen bir çok markanın tüm koleksiyonlarına Metrekare Home ile ulaşabilirsiniz.

 “Doğru yere, doğru ürün, doğru fiyat” şirket politikamız; 20 yıl önce ilk defa söylediğimiz şekli ile bugüne kadar değişmeden gelmiştir. Metrekare Home olarak bundan hiç taviz vermeden faaliyetlerimizi her geçen gün arttırarak sürdürüyoruz. Toplantı ve konferans salonları için standart koleksiyonumuzdan zengin ürün seçenekleri sunabilir veya size özel desen ve renklerde yeni yükselen trend olarak PVC zemin kaplaması ürünlerimizi de sunabiliriz.

Yoğun yaya trafiği göz önünde alınarak geliştirilmiş Diseno serisi estetik görünümü, renk ve desen zenginliği ile beraber tüm okul ,hastane, ofis gibi ticari alanlarda kullanıma uygun seridir. Metrekare Home dünyanın önde gelen zemin kaplama malzemeleri üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Satış ve uygulama hizmetlerinin yanı sıra, danışmanlık ve projelendirme konularında da uzman kadrosu ile her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Metrekare Home, zemin çözümlerinde dünyanın önde gelen markalarıyla oluşturduğu iş ortaklıkları ile bu kategorideki hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 PVC zemin çözümleri, zengin model ve renk çeşitliliği ile fonksiyonel, modern ve sıcak çalışma ortamlarının yaratılmasını sağlar. Tarkett ürünleri yoğun trafiğe dayanım, hijyen, yangına dayanım, bütünlük, akustik performans ve yürüme konforu özelliklerini estetik değerler ve kalite ile buluşturuyor. PVC sistemleri, tüm modern ofis alanları, bankalar, finans kuruluşları, genel müdürlükler, devlet daireleri, alışveriş merkezleri, havaalanları, mağazalar, sergi salonları, kütüphaneler, oteller, casinolar, hastane yönetim katlarında kullanılmaktadır.

  

Whatsapp
1
Yardımcı olmak isteriz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button