İNOVAKTİF – CERAMİN ZEMİN KAPLAMA

İNOVAKTİF – CERAMİN ZEMİN KAPLAMA

”Doğru yere, doğru ürün, doğru fiyat” şirket politikamız; 20 yıl önce ilk defa söylediğimiz şekli ile bugüne kadar değişmeden gelmiştir. Metrekare Home olarak bundan hiç taviz vermeden faaliyetlerimizi her geçen gün arttırarak sürdürüyoruz. Metrekare Home olarak pazara sunmuş olduğumuz Ceramin zemin kaplama ürünlerimizi geniş renk, desen ve ebat skalası, her ölçekte proje için üretici firmanın sınırsız sayılabilecek desen ve renk seçenekleri ile projeye uygun tedarik sağlayabilmekteyiz.

 Metrekare Home olarak önem verdiğimiz .Tüm dünyadaki konaklama endüstrisine farklı ve inovatif tasarımlar yaparak sektörün ihtiyacı olan halı ve yer kaplamaları koleksiyonumuzu oluşturmaktadır. Tasarımın ruhunu iyi anladığımız için yer kaplamaları koleksiyonlarımız ilham dolu, yaratıcı ve özel isteklerinize uygundur. Geniş ürün yelpazemizle; otellerin, eğlence mekanlarının, bütün yer kaplama ihtiyaçlarına çözümler sunan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

 Metrekare Home, zemin çözümlerinde dünyanın önde gelen markalarıyla oluşturduğu iş ortaklıkları ile bu kategorideki hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

 Metrekare Home olarak sürdürülebilirlik performansını düşündüğümüzde bir zeminin tüm ömrünü ele alıyoruz. Yani, zeminlerimizin kurulumu yapıldığı andan itibaren performans göstermeye başlamasını sağlıyoruz. Zeminlerin bir binada farklı rolleri olduğunu anlıyoruz. Çok çeşitli zemin kaplamaları ürettiğimiz için, uygulamanıza en uygun zemini önermekle işe başlıyor ve ürünün her zaman olabildiğince uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Her zaman bütçenizi düşünerek doğru zemin çözümü sunabilmek için çalışıyoruz. Zeminlerimiz her zaman uygulaması kolay ve az bakım gerektiren zeminler olup ömürleri boyunca daha az temizlik kimyasalı gerektirmektedir.

 

Whatsapp
1
Yardımcı olmak isteriz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button