JALUZİ PERDE

JALUZİ PERDE

Jaluzi Perdeler en çok tercih edilen perde sistemlerden birisidir. Mekanizması oldukça sağlam, uzun ömürlü ve pratik olması tercih sebepleri arasındadır. Jalûzi Perde çeşitleri göz zevkinize ve mekânın ihtiyacına göre çok fazla çeşitleri bulunmaktadır.

 Jalûzi Perde, güneş ışınlarının içeri girmemesi konusunda etkili bir mekanizmaya sahiptir. Işığın geliş açısı ve miktarı kolaylıkla kontrol edilebilir. Ofislerde ve birçok alanda tercih edilen bir perde türüdür. Renk ve çok çeşitleri ile ofisinize, mekânınıza modern bir görünüm katabilirsiniz.

Jaluzi Perdeler kaliteli alüminyum ve plastik malzemelerden imal edilmektedir.  Zengin renk alternatifleri ile dekoratif çözümleri sizlere bir arada sunabileceğimiz, mekanizması da oldukça pratik olan perde sistemlerimizdendir.

“Doğru yere, doğru ürün, doğru fiyat” şirket politikamız; 20 yıl önce ilk defa söylediğimiz şekli ile bugüne kadar değişmeden gelmiştir. Metrekare Home olarak bundan hiç taviz vermeden faaliyetlerimizi her geçen gün arttırarak sürdürüyoruz.

Ahşap Jaluzi Perdeler, alüminyum  jaluzi perdelerin yanında hoş ve dekoratif  bir seçenektir. Dayanıklı malzemeden oluşan çalışma mekanizması sayesinde pratik bir kullanım alanı sağlamaktadır. Ramin ağacından elde edilen bantlar kullanılarak üretilir.

Modern, klasik, demoklasik, vb. tüm mekanlar ile mükemmel bir ahenk oluştururken aynı zamanda da güneş ışınlarına  ve neme karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Ahşap Jaluzi, yukarı çıkan ve aşağı inen jaluzi bantları kapanır açılır şekilde dizayn edilmiştir. Ahşap Jaluzi özellikle doğallık istenen ofis ve diğer mekanlarda mobilyalarla ve dekorla da uyum içinde kullanılabilir.

Jaluzi perdeler; 16 mm, 25 mm, 50 mm bant genişliği, Hollanda ve İsveç’ten ithal hammadde 18 ve 22 mikron kalınlığında özel alaşımlı esnek alüminyum bantlar, Parlak, mat, desenli, perfore (delikli) çeşitleriyle geniş renk yelpazesi, Perde rengi ile aynı, fırın boyalı, alüminyum üst mekanizma kutusu ve alt profil, Perde rengine uyumlu polyester örgü çekme ve merdiven ipi ile uygulanır.

Metal ve ahşap jaluziler Ofis ve ev kullanımına uygundur. Islak hacimler dahil tüm mekanlarda kullanılabilir. Küçük mekanlarda 16 mm ve 25 mm, geniş mekanlarda 25 mm ve 50 mm Alüminyum jaluziler kullanılması tavsiye edilir. Açılı uygulamalar (Örn.:Çatı pencereleri ), Çift cam arası uygulamalar (Örn.: Ofis ara bölmeleri -Sadece 16 mm ve 25 mm-Butonlu veya Çubuklu olarak) yapılabilir.

Pencere ve kapı üzeri uygulamalarda istenirse sabitleme ( zigıl sistem)yapılabilir. Böylece sallanmayan perdenizin zarar görmesi engellenir. Sayısız renk ve ton seçeneklerinden ötürü mekanlarda ton uyumu veya kontrast etki yaratmak mümkündür.

 İstenildiğinde bantlarda çoklu renk uygulaması yapılabilir. Motorlu, manüel ve uzaktan kumandalı, grup kontrol kumandalı sistemleri ile istenilen en ve boyda imal edilen Alüminyum mikro Jaluzi mekanların vazgeçilmez parçasıdır.

Whatsapp
1
Yardımcı olmak isteriz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button