LAMİNAT PARKENİN AVANTAJLARI

LAMİNAT PARKENİN AVANTAJLARI

Gelecekte evinizde kullanacağınız parke türünü seçmeye çalışıyorsanız, gönül rahatlığıyla laminat parkeyi seçebilirsiniz. Avantajları bariz ortadadır: şık tasarım, uzun süreli dayanıklılık, yüksek performanslı yüzeyler ve bakım kolaylığı.

Sağlamdır: Darbe, sarsıntı ve basınca karşı dayanıklıdır. Özel sert yüzey kaplaması sayesinde çizilmeye ve aşınmaya dayanıklıdır.
Dayanıklıdır, mobilyalar veya diğer ağır nesnelerin yoğunlaşmış tek yükleri laminat parkeye zarar vermeyecektir ve normalde baskı izi kalmaz. Isı geçirmez, aleve dayanıklıdır.
Laminat parkenin rengi değişmez veya direkt güneş ışığından rengi solmaz, UV ışınlara karşı dayanıklıdır.
Montajı kolaydır: Clic Sistemi sayesinde, hızlı ve kolay bir şekilde döşenir. Anti alerjiktir: Toz, deri döküntüleri ve kılların saklanacak yeri yoktur.
Isıyı iletir: Sıcak sulu yerden ısıtma sistemleri için uygundur. Uzun ömürlüdür: laminat parkenin oturma odasında kullanım ömrü, 15 ila 20 yıldır. Kaymadan, kusursuz yerleşir: yüksek teknoloji ile üretim sayesinde, görünmez birleşim yerleri, nem ve kire karşı koruma, kusursuz bir yerleşme ve doğal bir döşeme düzeni sağlar.

Whatsapp
1
Yardımcı olmak isteriz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button